16.02.2012, 14:05, Stáří: 12 r.

Benefiční módní přehlídka přispěla na konto nadace Rakovina věc veřejná

Autor: -mav-

Ve vyprodaném Moravském divadle v Olomouci se 4. února uskutečnila Velká módní přehlídka svatebních a společenských šatů, jejíž výtěžek ze vstupenek byl věnován na konto nadace Rakovina věc veřejná. V závěru benefiční akce předal olomoucký primátor Martin Novotný (vpravo) symbolický šek ve výši 67 tisíc korun do rukou prof. Vladimíra Mihála (uprostřed), přednosty Dětské kliniky FNOL a LF UP a předsedy správní rady nadace Rakovina věc veřejná. Večerem provázel moderátor Jan Musil.

Nadace Rakovina věc veřejná pomáhá financovat výzkum nových protinádorových léčiv a diagnostiku nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice FNOL a LF UP. Společenské akce pro své partnery i širokou veřejnost pořádá nadace pravidelně již od roku 2001.

Více informací na: www.vecverejna.cz.
-mav-, foto archiv nadace