13.02.2012, 14:20, Stáří: 12 r.

Living in Emergency: Příběhy lékařů bez hranic

Autor: -bc-

IFMSA Olomouc ve spolupráci s organizací Lékaři bez hranic pro Vás připravila promítání filmu LIVING IN EMERGENCY: Příběhy Lékařů bez hranic, které se uskuteční ve středu 29. 2. 2012 od 17:00 v prostorách Teoretických ústavů lékařské fakulty (velká posluchárna).

Sledujte příběhy čtyř lékařů ve válkou zmítaném Kongu a poválečné Libérii a způsob, jakým se vypořádávají s každodenními nástrahami práce v extrémních podmínkách. Následovat bude diskuze s přímým účastníkem mise. Promítaní je zdarma. Víc informací o dokumentu najdete na www.lekari-bez-hranic.cz/LIE