Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.lf.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
Lékařská fakulta UP
09.11.2012, 08:29, Stáří: 5 r.

Medici studentům UP: „Neznáš? Nezachráníš!“

Autor: -da-

Ilustrační foto: Marek Otava

Studentům a všem akademikům je určen kurz první pomoci, který pořádají olomoučtí medici. Uskuteční se v úterý 13. listopadu od 16.00 hodin.

Kurz bude zahájen přednáškou ve velké posluchárně Teoretických ústavů. Praktická část pro přihlášené studenty bude probíhat ve foyer Teoretických ústavů. Akce se koná pod záštitou rektora UP prof. RNDr. Miroslava Mašláně, CSc. a děkana LF UP prof. MUDr. Milana Koláře, Ph.D. a vznikla díky projektu Univerzita Palackého – Centrum vědy pro všechny.

Aktuální zpravodajství a publicistiku z Univerzity Palackého najdete na stránkách Žurnálu Online.

Zpravodajství z UP
Vědecko-výzkumná centraSpecializačního vzdělávání na LFHippokratův dům - virtuální nemocniceAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 01. 04. 2011, Daniel Agnew