11.10.2011, 10:00, Stáří: 13 r.

Zlatá promoce Lékařské fakulty UP

Autor: -lf-

„Ač telefonní síť rok co rok zvětšuje svůj zátah méně mně milých známých hlasů z ní mohu vylovit. Jen jejich ozvěny jdou mi v patách.“

Alois Volkman. Terče-to. Nakladatelství Ostrov 2007.

Básní jednoho z absolventů Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci - promoční ročník 1961 si Vás všechny dovolujeme pozvat na slavnostní Zlatou promoci, která se uskuteční dne 14. října 2011 v 11.30 v aule Filozofické fakulty za účasti rektora Univerzity Palackého profesora Miroslava Mašláně a děkana Lékařské fakulty profesora Milana Koláře. Promoce se zúčastní absolventi nejen z České republiky, ale i z Německa, Švédska a USA. Mezi absolventy najdeme nejen úspěšné akademiky, ale i lékaře, kteří celý život neúnavně sloužili lidem na nejrůznějších místech celého světa.