Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.lf.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Lékařská fakulta UP

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří na Lékařské fakultě UP proběhne 20. ledna 2018 v prostorách Teoretických ústavů Lékařské fakulty UP v Olomouci (Hněvotínská 3, Olomouc). Budova Teoretických ústavů se nachází v areálu Fakultní nemocnice Olomouc.

Dopravní spojení od Hlavního nádraží: tramvaj č. 1, 4, 6 - výstup na zastávce „Výstaviště Flora“, dále pěšky ulicí Štítného přes světelnou křižovatku na ulici Hněvotínskou a hlavním společným vchodem do areálu Fakultní nemocnice. Autobusem č. 12, 19, 26 zastávka "Dvořákova" nebo autobusem č. 21 zastávka "Lékařská fakulta". Jízdní řád MHD naleznete na www.dpmo.cz. Návštěvníci univerzity budou moci využít také bezplatnou autobusovou linku, jejíž trasa povede z Hlavního nádraží ke všem osmi fakultám. Jízdní řád této linky naleznete zde (*xlsx).

V případě vlastní dopravy osobním automobilem lze využít bezplatně parkoviště Lékařské fakulty (vjezd z ulice Hněvotínské nad hlavním vjezdem do Fakultní nemocnice).

Program na ostatních fakultách a univerzitních zařízeních viz http://www.studuj.upol.cz/.

Zahájení je stanoveno na 9:00 hodin. Ve vestibulu Teoretických ústavů budou zájemcům k dispozici informační a studijní materiály s možností odborné konzultace po celou dobu konání Dne otevřených dveří, tj. do 14:00 hodin.

Hlavní část programu proběhne v tzv. Velké posluchárně za účasti vedení Lékařské fakulty a zástupců zodpovědných za přijímací řízení (vstupy proběhnou v 9:30 a 11:30 hodin).

V rámci doprovodného programu si mohou návštěvníci pod vedením studentů vyzkoušet poskytnutí první pomoci a seznámit se s jejími základy. Studenti studijního oboru Zubní lékařství zase předvedou správnou techniku péče o dutinu ústní.

 V případě zájmu mohou účastníci navštívit vybrané prostory:

Zpravodajství z UP
Studuj na UPSpecializačního vzdělávání na LFHippokratův dům - virtuální nemocniceAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 15. 02. 2017, Alina Antošová